Декор прихожої однокімнатної квартириЩо таке однокімнатна квартира в стандартному будинку, побудованому по типовому проекті минулих років. Однушка складається з невеликої прихожей (3-4 кв. м), у якій розгорнутися й передбачити якісь изиски не представляється можливим, кухня - 7 кв. м, сполучений санвузол (2,3 кв. м) і житлова кімната (18-20 кв. м). На такій площі важко створити сучасний комфорт і передбачити якісь планувальні вільності. І все-таки життєва практика, а також нескладні конструкції універсальних меблів дозволяють хазяям однушки створити затишок і розумні зручності, завдяки яким маленька квартира здається більших розмірів.

Для приміщень обмежених розмірів бажано використовувати світлі м'які тони, які зрительно не давлять на людину, а навпаки умовно розсовують стіни приміщення. Сьогодні будівельний ринок буяє самими різними будівельними й оздоблювальними матеріалами, які можна застосовувати при ремонті або реконструкції квартири або будинку.

Напевно, варто нагадати читачам, що театр починається з вішалки, а квартира із прихожей. Тому зручність маленького вхідного холу стає візитною карткою вашого житла. Природно, напрошується питання, як з невеликого по площі приміщення створити функціонально зручний і привабливий по обробці хол. У прихожей, що є своєрідним шлюзом між вулицею й житловою кімнатою, людина переодягається, знімає верхній одяг і одягає домашню.

Для зберігання одягу потрібні вішалки, невелика шафа, дзеркало, зручне висвітлення й гарне покриття стін, яку можна легко мити й очищати від плям і пилу. Для цих цілей з'явилися різні оздоблювальні матеріали, такі як байрамикс, петрамикс, шпалери під фарбування, різні стеновие панелі й т.д. Гарна фактура матеріалу, різноманітна гама квітів роблять стіни прихожей не тільки гарними, але й практичними. Обмежена площа змушує використовувати настінне встаткування (вішалка, шафа, тумба) мінімальних габаритів.

Найпростіший і лаконічний варіант конструкції вішалки із двох горизонтальних дощок-планок, укріплених безпосередньо на стіні. Верхня служить для розміщення гачків, нижня як би обгороджує стіну від одягу. Між ними, ліворуч або праворуч, розташоване дзеркало, вирізане цілком у цей розмір або складене з окремих квадратів, які можуть бути наклеєні на єдину основу або безпосередньо на стінку за допомогою клею або мастики для керамічних плиток.

Доповнюють конструкцію П-Образна рамка, укріплена на нижній планці-дошці під дзеркалом, і призначена для парасолів напольная підставка - плоский ящик або табурет, разом з рамкою. При необхідності замість рамки може бути встановлена невелика поличка - для рукавичок або телефону.

Планки й рамка виготовляються з дошки або древесностружечной плити товщиною 20 мм і шириною 150 мм: довжина основних елементів буде залежати від місця, що відводиться для вішалки, однак кращий по загальних пропорціях варіант - 1500 мм. Висота підвіски верхньої планки - приблизно на рівні очей, тобто близько 1600-1700 мм від підлоги; відстань між планками - близько 800 мм. Якщо в родині є діти, для їхнього одягу на нижній планці можуть бути встановлені гачки.